Adobe Flash - Install

Witamy w Zakopanem i na Podhalu !

Biuro Turystyczne PODHALE TRAVEL - kompleksowe usługi turystyczne dla klientów indywidualnych i grupowych w Zakopanem, na Podhalu i w Polsce, na Słowacji, w Austrii, na Węgrzech, w Czechach oraz w całej Europie !

Posiadamy zezwolenie organizatora turystyki wydane przez Marszałka Województwa Małopolskiego oraz gwarancję ubezpieczeniową TU AXA S.A.

Właśnie uczynili Państwo pierwszy krok w kierunku wyboru oferty wymarzonego urlopu wypoczynkowego, zorganizowania udanej imprezy firmowej, wycieczki zakładowej, wycieczki szkolnej, wyjazdu integracyjnego czy po prostu zakupu biletu lotniczego.

Dla nas każdy Klient jest wyjątkowy i każdemu z Państwa staramy się przedstawić usługi tradycyjne i innowacyjne na jak najwyższym poziomie oferując sprawną obsługę i bogaty wachlarz propozycji dla każdego i o każdej porze roku jak również w każdym miejscu z obszaru naszej działalności !

Mamy nadzieję, że przedstawione propozycję spotkają się z Państwa zainteresowaniem jednakże pragniemy poinformować że nie sposób zamieścić na naszej stronie internetowej wszystkich
oferowanych usług i produktów – zachęcamy do kontaktu e-mailowego, poprzez komunikatory internetowe oraz telefonicznie jak również osobiście.

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych !

Spełniamy Państwa oczekiwania bezpiecznie i zawsze na najwyższym poziomie starając się dostosowywać przedstawione rozwiązania do Państwa oczekiwań i możliwości również finansowych.

Służymy Państwu także bezpłatną informacją turystyczną przydatną w zaplanowaniu pobytu pod Tarami i w Europie. Skorzystajcie Państwo z naszej wiedzy i doświadczenia – niech podczas wyjazdu natrafiają Państwo tylko na mile niespodzianki ! 


Zachęcamy i zapraszamy do kontaktu !